b

Nėštumo kalendorius

  >  Leidiniai   >  NEMOKAMI LEIDINIAI ĮSTAIGOMS
Nestumo_kalendoriu_dezute

NEMOKAMI LEIDINIAI ĮSTAIGOMS

NEMOKAMI LEIDINIAI MEDICINOS ĮSTAIGOMS

Jei esate privati ar valstybinė medicinos įstaiga Lietuvoje, teikianti nėštumo priežiūros paslaugą, jūs galite dovanoti „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraščius“ savo pacientėms.

Gydymo įstaigoms ir medicinos centrams, prižiūrintiems nėščiąsias visą nėštumo laiką, leidiniai yra nemokami.

Dėmesio. Leidiniai periodiškai ir nemokamai skiriami valstybinėms ir privačioms medicinos įstaigoms pasirašant paramos sutartis.

Nuolaidos kodas. Įstaigos pavadinimą ir įmonės kodą (arba kitus kontaktus: svetainės adresą, nuorodą rekvizitai.lt sistemoje) atsiųskite e. paštu info@mediapressa.lt ir gaukite 100 % „Medicinos įstaigos nuolaidos kodą“, su kuriuo leidinius e. parduotuvėje užsakysite ir juos pristatysime nemokamai.* Užsakyti leidinius gali įstaigoje dirbantis darbuotojas, pageidautina, atsakingas už leidinių įteikimą pacientei.

* Nemokamas pristatymas vykdomas tokia tvarka:

– didžiuosiuose Lietuvos miestuose;

– jūsų įstaigos adresu pristatomas platinimo atstovo ar kurjerio;

– 4 k. / metus: kovą, birželį, rugsėjį, gruodį;

– pristatymas nemokamas, pasirašius paramos gavimo sutartį, kitais atvejais sąlygos derinamos, prašome sumokėti už kurjerių paslaugas.

 LEIDINIAI IR DOVANŲ RINKINIAI RENGINIAMS

Dovanokite savo klientams, renginių, konferencijų ar mokymų dalyviams išskirtinius „Nėštumo kalendoriaus“ ir „Kūdikio dienoraščių“ rinkinius.

Firminiai „Nėštumo kalendorių“ dovanų rinkiniai – tai informacinės dovanos reklaminiame maišelyje, kurios papuoš mokymų salę ar renginį ir pradžiugins jo dalyvius. Rinkinį sudaro „Nėštumo kalendorius“ ir / ar „Kūdikio dienoraštis“, specialios dovanos ir reklaminiai gaminiai. Rinkinių turinys yra nuolat kintantis, suformuoti galime pagal jūsų pageidavimą. Susisiekime e. paštu ar kitais kontaktais.

Dovanų rinkinių kainos ir nuolaidos. Rinkinių įkainiai nurodyti e. parduotuvėje. Specialios nuolaidos (iki 90 %) yra taikomos gydymo įstaigoms, su kuriomis bendradarbiaujame platindami leidinius ir esame pasirašę paramos teikimo sutartis.

Sklaida. Informacinė sklaida per renginius, kuriuose įteikiami firminiai dovanų rinkiniai, dalijamės socialiniuose tinkluose ar tinklalapyje.

LEIDINIAI BŪSIMOMS MAMOMS IR TĖVAMS

Jei planuojate vizitą pas gydytoją, paprašykite „Nėštumo kalendoriaus“.

Įstaigų, kuriose dovanojami leidiniai sąrašas yra čia. Ką daryti, jei negavote leidinio įstaigoje pas savo gydytoją ar akušerę? Užsisakykite leidinius į namus ir gaukite specialias rėmėjų dovanėles! Įsigykite kitų išskirtinių prekių mūsų e. parduotuvėje.

TAPKITE PLATINIMO ATSTOVU

Kviečiame tapti oficialiu platinimo atstovu savo mieste ir prisidėti prie socialinio projekto plėtros Lietuvoje.

kudikio-dienorastis

Kas yra platinimo atstovas. Tai juridinis ar fizinis asmuo, bendradarbiaujantis su VšĮ „Mediapressa“ periodiškai perduodant leidinius įstaigoms sutartame Lietuvos mieste. Tapę platinimo atstovais jūs gaunate nemokamą reklamą leidiniuose ir įsipareigojate išplatinti leidinius po medicinos įstaigas savo mieste 2–4 k. / metus pagal iš anksto suderintą sąrašą.

Kaip tapti platinimo atstovu? Jei veikiate ar dirbate kūdikius auginančių šeimų labui, siūlote joms prekes ar paslaugas, o besilaukiančios šeimos – jūsų esami ar būsimi klientai, jums gali būti aktualu jau dabar bendrauti su tiksline auditorija! Pasiekite ją per nemokamus edukacinius leidinius!

Šiuo metu ieškome platinimo atstovų Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose miestuose. Susidomėjusiųjų užklausų labai lauksime e. paštu info@mediapressa.lt ir aptarsime sąlygas bei galimybes.

Komentarai